GİZLİLİK ve GÜVENLİK

 

 

Güvenli alışveriş.
Delta Oto Oto Lastik-Otopark-Oto Yıkama Reklam Hizmetleri-Zübeyr Delta(dunloplastikleri.com)

Sitemizden yapacağınız alışverişlerde yüksek güvenlik standartları geçerlidir..

Ticimax tarafından sağlanan SSL Güvenlik Sertifikası ve 3D Secure servisleri sayesinde güvenliğinizi riske atmadan sitemizde özgürce alışveriş yapabilirsiniz.

 

Kredi Kartı Güvenliği,

Delta Oto Oto Lastik-Otopark-Oto Yıkama Reklam Hizmetleri-Zübeyr Delta(dunloplastikleri.com) kredi kartıyla yapacağınız alışverişlerde güvenliğiniz için her zaman en son teknolojileri ve en iyi servis sağlayıcılarını kullanır. Delta Oto Oto Lastik-Otopark-Oto Yıkama Reklam Hizmetleri-Zübeyr Delta(dunloplastikleri.com) kişisel bilgilerinizi, kart numarası ve şifrelerinizi kayıt etmez, saklamaz. Sitemizden vereceğiniz her siparişi oluşturma aşamasında kart bilgilerini yeniden girmenizin nedeni budur. iyzico Sanal POS altyapısı üzerinden ödeme işlemini gerçekleştirir. Yapay zeka tabanlı iyzico Sahtecilik Önleme Sistemi ile tüm ödemelerinizi sahteciliğe karşı koruyor. 

 

SSL Güvenlik Sertifikası

Delta Oto Oto Lastik-Otopark-Oto Yıkama Reklam Hizmetleri-Zübeyr Delta(dunloplastikleri.com)
, SSL güvenlik sertifikası ve TİCİMAX gelişmiş e-ticaret sistemlerince sağlanan altyapı ve güvenliğe sahip bir alışveriş sitesidir.

 

3D Secure/3 Boyutlu Güvenlik

3D Secure, online

Alışverişlerin güvenliğini sağlamak amacıyla kart kuruluşları tarafından geliştirilmiş bir kimlik doğrulama sistemidir.

İnternetten yapılan alışverişlerde şifreyle kredi kartı onaylama işlemi olarak da bilinir. Visa Kredi Kartı için kullanılan uygulamasına "Verified by Visa", MasterCard için olanına ise "SecureCode" adı verilir.

Bu yöntemle yapılan alışverişin geçerli sayılabilmesi için; kart sahibinin yapılan işlemi, kendine verilen özel bir şifreyle onaylaması gerekir.

Delta Oto Oto Lastik-Otopark-Oto Yıkama Reklam Hizmetleri-Zübeyr Delta(dunloplastikleri.com)
adresinden 'den yapacağınız alışverişlerde, kredi kartınızın bağlı olduğu banka bu sistemi destekliyorsa 3D Secure'la ödemenizi gerçekleştirebilirsiniz. Kredi Kartıyla gerçekleşen tüm ödemeler iyzico güvencesiyle yapılmaktadır.

iyzico Gizlilik & Kişisel Veri Politikası kapsamındaki tüm bilgiler için bu metinde sunulan bağlantıya tıklayınız.

Dunloplastikleri.com Alan adı Delta Oto Oto Lastik-Otopark-Oto Yıkama Reklam Hizmetleri-Zübeyr Delta ya aittir ve " Dunlop Lastikleri " satışına yetkili bayidir.